O nas

       Firma CLASMAL S&S została założona w 2001 roku ale swymi korzeniami sięga lat 90-tych. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w branży. Od początku działalności staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dopasowując się do wymagań rynku poprzez wprowadzanie nowego wzornictwa i usług. Budujemy naszą wiarygodność w oparciu o najwyższą jakość i funkcjonalność produktu. Doświadczenie zdobywane przez lata w pracy nad technologią pozwoliło nam stworzyć wysokiej klasy i atrakcyjny cenowo produkt. Wieloletnia, owocna współpraca z naszymi kontrahentami i partnerami w branży sprawia, iż mamy stabilną       i dobrze ugruntowaną pozycję na rynku. Jesteśmy wiodącym producentem frontów lakierowanych w regionie, a nasze wyroby trafiają do odbiorców na obszarze niemal całego kraju, wielu krajów Unii Europejskiej oraz na rynki wschodnie. Użytkownicy naszych produktów stawiając coraz wyższe wymagania mobilizują nas do ciągłych poszukiwań innowacyjnych rozwiązań technologicznych i projektowych. Dzięki czemu wciąż się rozwijamy, rozbudowujemy przestrzeń produkcyjną, powiększamy i unowocześniamy park maszynowy, udoskonalamy technologię, rozszerzamy ofertę zwiększając asortyment. Realizujemy zarówno zlecenia seryjne jak i indywidualne. Podejmujemy się wykonania wszelkich nietypowych zadań wg zleceń naszych klientów. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za niestandardowe wymiary elementów prostych.

       Zaufały nam już setki odbiorców, z wieloma współpraca trwa nieprzerwanie od początku naszej działalności. Mamy nadzieję, iż wzbogacanie naszej oferty, zaangażowanie i pasja z jaką oddajemy się naszej pracy sprawi, iż grono naszych klientów będzie stale się powiększać. Mamy nadzieję, że nasze produkty trafią w Państwa gusta, a marka "CLASMAL S&S" będzie gwarancją zadowolenia i pełnej satysfakcji.

       Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i gorąco zachęcamy do współpracy.


W latach 2016 - 2018 zmodernizowaliśmy strukturę firmy i wykonaliśmy przełomowe inwestycję. Powiększyliśmy hale produkcyjne do rozmiaru ponad 2000 m2. Zmodernizowaliśmy kompleksowo park maszynowy oraz utworzyliśmy nowe ciągi produkcyjne. Aktualnie teren na którym umiejscowiony jest nasz zakład wynosi 1,2 ha. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia historii budowy w fotogalerii.

31 lipca 2020r przystąpiliśmy do Warmińsko Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 

Na przełomie 2020/2021 wykonaliśmy kolejne przełomowe inwestycję. Powiększyliśmy hale produkcyjne do rozmiaru 3000 m2. Zautomatyzowaliśmy procesy lakiernicze, polernicze i szlifierskie poprzez zakup linii produkcyjnych opartych na robotach i automatach. 

Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią.